Bugünkü
Takvim

Gebze'de kayınpeder dehşeti! Gelinine sopayla saldırdı

'nin Gebze ilçesinde kayınpeder M.Ö, giyimine kuşamına karıştığı gelinine sopayla saldırdı. Yüzünde ve vücudunda morluklar oluşan kadın canını zor kurtardı.

'Kıyan'peder
Kocaeli Gebze'de iki gün önce kayınpeder dehşeti yaşandı... 60 yaşındaki M.Ö. sürekli giyimine kuşamına karıştığı bankacı gelini Fatma Selen Ö'ye (26) tekme tokat saldırdı. Dört yaşındaki kızının önünde dayak yiyen kadın hastaneye kaldırıldı. Yumruk ve sopa darbeleri nedeniyle yüzü ve vücudunda morluklar oluşan Ö'nün şikayeti üzerine M.Ö. gözaltına alındı.Vicdansız adam uzaklaştırma cezası aldı. Fatma Selen Ö, ifadesinde şunları anlattı: Sürekli giyimime, kuşamıma ve makyajıma karışıyor. Çalışmama ve sokağa çıkmama karşı geliyor. Ailemin yanına gidip gelmemi istemiyor. Psikolojik baskı uyguluyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.