Bugünkü
Takvim

reddetti o evlat edindi

’da evlat edinmek için sırada bekleyen ’yı reddetti. Ancak bekar , ısrarı ile tüm engelleri de aşarak Alba’nın babası oldu.

20 aile reddetti o evlat edindi
Bu dünyaya gelmek onun suçu değildi. Önce annesi istemedi, sonra evlat edinme görüşmesindeki ona yüz çevirdi. Onun hayat ışığı, oldu. 'da down sendromlu olarak doğan 'nın hayatı 13 günlükken değişti. Küçük kız annesi tarafından terk edilince, İtalya'da bir bakım evine yerleştirildi.

41 yaşındaki Luca Trapanese de o bakım evinde gönüllü olarak çalışanlardan biriydi. İtalyan yasaları bekar birinin evlat edinme için uygun olmadığını belirtse de Trapanese'in ısrarı galip geldi. Luca, Alba'yı sahiplenmeyi başardı. Luca, "Alba ile benim durumum çok özel çünkü biz, aile olmak, babalık, evlat edinme gibi konularda birçok kalıbı, klişeleri yıktık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.