Bugünkü
Takvim

Şimdi moda kültür turu! İşte 'de gezilecek yerler listesi...

Dünyanın en güzel sahillerini sunan yüzlerce medeniyete beşiklik etmiş bölgeleriyle de ilgi odağı oluyor. Her şehir yemeği ile tabiatı, tarihi ile farklı bir güzellik katıyor. İşte size birkaç öneri.

Şimdi moda kültür turu


Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemiz deniz, kum, güneş tatilinin yanı sıra sunduğu zengin tarihi, kültürel ve doğa turlarıyla da tatilcinin dikkatini çekiyor. Özellikle yaz aylarının geride kalması ile kültür turlarına ilgi daha da artıyor. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış topraklarımızda görülmesi gerekli onlarca şehir bulunuyor. Karadeniz'den doğuya, orta Anadolu'dan Ege'ya birçok bölge turist akınına uğruyor. İşte bunlardan bazıları şöyle;

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.