Bugünkü
Takvim

'da öğrencilerin leri bile kıskandıran i... Tekneyle okula gidiyorlar

'nın Demre ilçesine bağlı 'de oturan öğrenciler, leri bile kıskandıracak eğitime sahip. Ömür Karataş, Ada Cüce, M. Doruk, Tezcan, Pınar Demirel, Ozan Karataş, Hasibe Vergili, Kaan Karataş ve Mehmet Tülü, her sabah saat 08.30'da tekneyle okula gitmek için yola çıkıyor.

Kıskandıran eğitim

Antalya'nın Demre ilçesine bağlı 'de oturan öğrenciler, leri bile kıskandıracak eğitime sahip. Ömür Karataş, Ada Cüce, M. Doruk, Tezcan, Pınar Demirel, Ozan Karataş, Hasibe Vergili, Kaan Karataş ve Mehmet Tülü, her sabah saat 08.30'da tekneyle okula gitmek için yola çıkıyor. Teknelerin yanaşabileceği buluşma noktalarına gelen öğrenciler, 3 millik yaklaşık 20 dakika süren deniz yolculuğu boyunca; Simena , tarihi kale, kaya mezarları, amfitiyatro ve eşsiz manzarayı izleyerek Kekova'ya ulaşıyor. Öğrenci Ozan Karataş da, "Tekneyle gitmek çok güzel oluyor. Çok mutluyuz. Bizi görenler çok kıskanıyor" dedi.

Öğrencilerden Pınar Demirel, deniz yoluyla okula gitmekten dolayı mutlu olduğunu söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.