Bugünkü
Takvim

Kan dondurucu!

'da (20) önceki gün otogarda R.K. ve A.K. adlı kardeşlerin bıçaklı- sopalı saldırısına uğradı. Genç adam, aldığı bıçak darbeleriyle yere yığılırken, saldırgan kardeşler, ellerindeki bıçak ve sopayla başında bekledikleri yaralıya kimseyi yaklaştırmadı. Cani ikili, daha sonra yaralının başından ayrıldı. Hastaneye kaldırılan Yüksekbağ, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kardeşlerin cinayeti kan davası nedeniyle işledikleri ortaya çıktı. Öldürülen genç adam, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

'da Suat Yüksekbağ (20) önceki gün otogarda R.K. ve A.K. adlı kardeşlerin bıçaklı- sopalı saldırısına uğradı. Genç adam, aldığı bıçak darbeleriyle yere yığılırken, saldırgan kardeşler, ellerindeki bıçak ve sopayla başında bekledikleri yaralıya kimseyi yaklaştırmadı. Cani ikili, daha sonra yaralının başından ayrıldı. Hastaneye kaldırılan Yüksekbağ, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Kardeşlerin cinayeti kan davası nedeniyle işledikleri ortaya çıktı. Öldürülen genç adam, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı., bir süre önce askerden gelmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.