Bugünkü
Takvim

İkimiz birlikte yandık!

’da genç adam, kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisini ateşe vererek katletti. Duruşmada “İkimiz birlikte yandık. Amacım öldürmek değildi” diyerek tahliyesini istedi.

İkimiz birlikte yandık!
Ayrılmak isteyen sevgilisini yakarak öldüren sanık, tahliyesini istedi. Olay geçen yıl 'da meydana geldi. Ümit Varol (31), sevgilisi Şengül Vatansever'i (35), iddiaya göre kendisinden ayrılmak isteyince otomobilde üzerine döküp, ateşe verdikten sonra yola attı. Kendisi de yaralandı. Genç kadın, kurtarılamadı. Varol ise tutuklandı.Varol ifadesinde, "Benzini kollarıma döküp, yere bıraktım. Şengül de alıp üzerine döktü. Benzini çakmakla ateşe verdim. Kolum aleve alınca, Şengül de alev aldı. Amacım, kendimi öldürmekti. İkimiz birlikte yandık" diyerek tahliyesini talep etti. Öte yandan Varol'un, Vatansever'e 70 kez mesaj attığı, 79 kez de aradığı ortaya çıktı.
Ümit Varol, cezaevinde.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.