Bugünkü
Takvim

Eşini öldüren adamın ifadesi 'pes' dedirtti! Hobi cinayeti...

Eşini öldüren adamın ifadesi 'pes' dedirtti. 'ta 'da meydana geldi. (33), eşi 'a (29) tabancayla kurşun yağdırdı. Hastaneye kaldırılan talihsiz kadın, kurtarılamadı. Katil zanlısı tutuklandı. Savunmasında şunları söyledi: "İlk ateş ettiğim de aramızda 3- 3,5 metre vardı. Sol koluna doğru ateş ettim. O dönünce galiba göğsüne geldi. Yaralama amacıyla ikinci ve üçüncü kez bacaklarına sıktım. Silahı hobi olarak taşıyordum."

Hobi cinayeti!
Eşini öldüren adamın ifadesi 'pes' dedirtti. 'ta 'da meydana geldi. Özgür Polat (33), eşi Seher Polat'a (29) tabancayla kurşun yağdırdı. Hastaneye kaldırılan talihsiz kadın, kurtarılamadı. Katil zanlısı tutuklandı. Savunmasında şunları söyledi: "İlk ateş ettiğim de aramızda 3- 3,5 metre vardı. Sol koluna doğru ateş ettim. O dönünce galiba göğsüne geldi. Yaralama amacıyla ikinci ve üçüncü kez bacaklarına sıktım. Silahı hobi olarak taşıyordum."Polat çiftinin çocukları bir başına kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.