Bugünkü
Takvim

50 liralık dehşet!

’ta telefon tamiri için istenen 30 liralık ücrete karşı çıkan maganda, ortalığı birbirine kattı. ’da ise bir genç, 20 lira için defalarca bıçaklandı.

50 liralık dehşet!
PARA için iki farkı ilde kan aktı. İlk olay 'ta yaşandı. Mehmet Bozkurt'un işyerine giden bir kişi, cep telefonunun arızalı olduğunu belirterek tamir edilmesini istedi. Tamir için 30 lira ücret istenince 4 kişi bıçak ve sopalarla dükkanı bastı. Bozkurt'un başına 14 dikiş atılırken kolu darbelerle morardı. Polis ise şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Talihsiz adam şunları söyledi: "Bir anda sopalar ve bıçakla saldırdılar. Kolumu oynatamıyorum." Öte yandan saldırı anı güvenlik kameralarına yansıdı. Diğer olay ise 'da meydana geldi. Engin T. (28), kendisine 20 lira borcu olan Hasan A.'dan (19) parasını istedi.Öfkelenen genç, Engin T.'yi bıçakladı. Şüpheli yakalandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.