Bugünkü
Takvim

’da arkadaşlık teklifi reddedilen genç adam, denize atladı

’da, arkadaşlık teklifi reddedilen genç adam, denize atladı. Herkes onu ararken sırılsıklam halde ortaya çıktı...

Sırılsıklam aşık!

Genç aşık, denize atladı. Ortalık karıştı. İlginç olay dün Avcılar'da yaşandı. Enser Cimşit, Z.D. adlı a arkadaşlık teklif etti. Ancak olumsuz yanıt aldı. Bunun üzerine denize atladı. Açıklara doğru yüzmeye başladı. Vatandaşlar, polisi aradı. Arama çalışma başlatıldı. Yaklaşık 25 dakika sonra Cimşit, sırılsıklam halde geri döndü.

Aramalara son verilmesini isterken, denizde bir süre yüzdükten sonra iskeleye 200 metre ileride bulunan kayalıklardan karaya çıktığını söyledi. Genç adam "Psikolojim bozuktu, kafamı dağıtmak amacıyla suya atladım" dedi.

Sırılsıklam halde geri dönen Enser'e genç kız da tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.