Bugünkü
Takvim

Üzümünü ye tansiyonu sorma | Dr. , Alzheımer’ın ilaçsız tedavisini TAKVİM’e açıklıyor...

Kalbi, böbrekleri ve beyni olumsuz etkileyen tansiyondan korunmanın yolu, tükettiğimiz besinlerden geçiyor. Dr. ve pancar suyunun ilaç etkisi gösterdiğini söylüyor.

Üzümünü ye tansiyonu sorma
Dünyada salgın gibi yayılan hastalıkların kaynağı, besinlerde saklıydı. Klinik Beslenme Uzmanı Dr. Michael Greger, Alzheimer'dan kansere kadar tüm rahatsızlıkların ilaçsız tedavi edilebileceğini açıkladı. Sadece yemeklerdeki tuzu azaltmanın bile kan basıncı üzerinde tansiyon ilaçlarına benzer etki göstereceğini vurguladı. Şu bilgileri paylaştı... Dünyadaki ölümlerin bir numaralı risk faktörü, yüksek kan basıncıdır. Hipertansiyon olarak bilinen yüksek kan basıncı, dünyada her yıl dokuz milyon insanın hayatını tehdit eder. Anevrizma, kalp krizi, kalp yetmezliği ve böbrek yetmezliği gibi birçok hastalığa neden olur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.