Bugünkü
Takvim

'Anlı' şanlı rekor

ATV, 9 Ocak'ta tüm kişilerde 34.94 izlenme oranıyla rekor kırdı.

'Anlı' şanlı rekor
ATV'DE yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programı, tarihi bir rekora imza attı. Tüm rakiplerine nal toplattı. ile gündem yaratan Anlı, 9 Ocak'ta izleyicinin yüzde 34.94'ünü atv'de tutmayı başardı. Kantar Medya tarafından alınan verilere göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde rakiplerini geride bırakarak gündüz kuşağını resmen kapattı! Program Tüm Kişiler'de 34,94, AB Sosyal Statü'de 33,17, 20+ABC1'de 35,22 izlenme payı alarak en yüksek izlenme payına ulaştı. Bu arada kayıp Meryem Tanhal'ın lası Emine ve eniştesi Tuncer Ustael ile babası Harun, annesi Havva, ağabeyi İsa ve diğer kardeşleri Fatih ile Ayşe Palu'nun sorguları devam ediyor. Meryem ile kızı Melike'nin cesedi ise hala bulunamadı.
ERDOĞAN'DAN TEBRİK
Başkan Erdoğan, olayı ortaya çıkartan Müge Anlı'yı tebrik etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.