Bugünkü
Takvim

'de yarışan Duygu verdiği cevapla unutulmazlar arasına girdi

Üniversite mezunu Duygu 'Kim Olmak İster''in unutulmazları arasına girdi. ‘ yiyecek getirmenin yasak olduğu yer’ sorusuna ‘’ yerine ‘ istasyonu’ yanıtını verdi. İlk soruda elendi.

'Duygu'sal an
ATV'de izlenme rekorları kıran "Kim Milyoner Olmak İster" yarışması, şaşırtıcı anlara ev sahipliği yaptı. Oyuncu Murat Yıldırım'ın sunduğu bilgi yarışmasına, Bilkent Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezunu Duygu Sarı Ak katıldı.

HERKESİ ŞAŞIRTTI
Yarışma öncesi iddialı sözler sarf eden Ak, ilk soruda herkesi şaşırttı. Yarışmacı, "Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek yasaktır uyarısıyla karşılaşıyorsanız muhtemelen neredesinizdir?" sorusunu hiç düşünmeden yanıtladı. Doğru cevabı "Çay bahçesi" olan soruya kendinden emin bir şekilde "Uzay istasyonu" deyince stüdyodakiler şaştı kaldı. İlk soruda elenen Ak, ''in unutulmazları arasındaki yerini aldı. Hiç para kazanamadan yarışmadan ayrıldı. İlk soruda elenmesini ise heyecana bağladı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.