Bugünkü
Takvim

için

Angel için
Hollanda'da yaşayan gurbetçi Meryem- Erkan Çıldır çifti, 3 kızları ve Terrier cinsi '' isimli köpekleriyle birlikte ağustos ayında Fethiye'ye tatil için geldi. 'Hayvan dostu' otele yerleşip, tatillerini geçiren ailenin köpeği, havuz başında Dogo cinsi köpeğinin saldırısına uğradı. Ağır yaralanan 'Angel', 'daki hayvan hastanesine götürüldü. 6 saatlik operasyon geçiren köpek, öldü. Çıldır Ailesi, çok sevdikleri köpeklerini Edirne Uzunköprü'deki hayvan mezarlığında gömdü, 'ya döndü. Çıldır ailesi, dün 'Angel'ın mezarını ziyaret için 2 bin 500 kilometre yol kat ederek Edirne'ye geldi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.