Bugünkü
Takvim

Griple tokalaşma! Gripken ne yapmalı?

Bugünlerde herkes gripten yakınıyor! Yataklara düşüren bu hastalıktan korunmanın yolu hijyenden geçiyor. Uzmanlar uyarıyor: El temizliğinize dikkat edin. Grip olan kişilerle tokalaşmayın!

Griple tokalaşma!
Havaların soğumasıyla birlikte hastalıklar da kendini göstermeye başlıyor. Hastaneler, grip ve soğuk algınlığı şikayetleriyle dolup taşıyor. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Aygül Çelik, grip ve soğuk algınlığına neden olan enfeksiyonlardan korunmanın yolları hakkında bilgi veriyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.