Bugünkü
Takvim

Kabuklu ye baba ol

Kabuklu yemiş ye baba ol
İngıltere'de yapılan yeni bir , kabuklu in sperm kalitesini artırdığını ortaya koydu. Araştırmaya göre, 14 hafta boyunca diyetlerine iki avuç badem, fındık ve ceviz ekleyen erkeklerdeki sperm miktarı ve kalitesinin arttığı gözlemlendi. Uzmanlar etkinin yüzde 25 civarında olduğunu belirtti. Erkeklerdeki sperm miktarının hava kirliliği, sigara ve sız beslenme alışkanlıkları gibi nedenlerle düştüğü kanıtlandı. Ayrıca bilim insanları, sağlıklı beslenmenin hamile kalma olasılığını artırdığına dair kanıtların çoğaldığını belirtti. Araştırmalar, dünya çapında her yedi çiftten birinin hamile kalmakla ilgili sorun yaşadığı, kısırlık sorunlarının yüzde 40 ila 50'sinin erkeklerle ilgili olduğunu ortaya koydu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.