Bugünkü
Takvim

ağlıyor

Türkiye ağlıyor
'da bayram ziyaretine gittiği dedesinin köyünde kaybolan ve 18 gündür aranan Leyla'dan gelen acı haber, yı ayağa kaldırdı. , 'da öldürülen Eylül'ün acısı dinmeden Leyla'nın acı haberiyle yıkıldı. Sosyal medyada ünlüler isyan etti.

DENİZ SEKİ: İnsanı doğduğuna pişman eden yalan dünya. Allah geride kalan ailelerine sabır versin. Bir bebek daha gitti ne denilebilir ki? Acımasız zalim insanlar defolun gidin.

MUSTAFA CECELİ: Leyla, Eylül ve nice masum melek. Ve onları kurban seçen ahlak insanlık yoksunu nice mahlukat. O pisliklerin tatlı canlarını almadan hiçbir şeyin önüne geçilmez. İbreti alem için değil adalet için İdam çıksın.

FUNDA ARAR: Güzel çocuğum nasıl kıydılar sana. Bu canileri Allah bildiği gibi yapsın.

MERVE ÖZBEY: Bir çift mavi gözün hatrına sana yemin olsun bal kız, bu dünyada sadece sana kıyan o. çocuklarıyla uğraşıcam.

TARKAN: Yeter artık. Nasıl bir acıdır. Leylalar ölmesin. Bu meleklerin ölümüne sebep olan caniler, canavarlar bunun hesabını versin artık.


EBRU GÜNDEŞ: Rabbim ailesine sabırlar versin. İdam istiyoruz.

kalan karakter 1000

Şahabettin Şahabettin

Kesinlikle idam olmalılar hadım hikaye organiksiz besin gıdaları zaten hadım için yeterli en ağır ceza ile hayatları yayın yapılarak sonlandırılıp yayın geliri bu mücadele için tasarruf edilmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.07.2018 20:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.