Bugünkü
Takvim

yakalandı

Kendisini doktor olarak tanıtıp çaresiz hastaların ameliyatına girdiği tespit edilen sahtekar, polisin operasyonu sonucunda yakalanarak gözaltına alındı

Sahte doktor yakalandı
İstanbul'da polis, lise mezunu olmasına rağmen kendisini Gülhane Askeri Tıp Akademisi Mezunu Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahi Prof. Dr. Cüneyt Turan olarak tanıtan şahsı takibe aldı. Yapılan takiplerin sonrasında insan sağlığı, beyin tümörleri konusunda hastaları yanlış bilgilendirdiği tespit edilen , yapılan operasyonla gözaltına alındı. Turan'ın yıllarca ameliyata girdiği tespit edildi. Turan'ın televizyon programlarına da çıktığı ve burada 10 binin üzerinde beyin tümörü ameliyatlarını başarılı şekilde gerçekleştirdiğini iddia ettiği ortaya çıktı. Sahtekarın üniversitelerde konuşmacı olarak seminerlere katıldığı ve öğrencilere yanlış bilgiler verdiği tespit edildi. Bazı hastaların ultrasontahlil sonuçlarını Turan'a ulaştırarak çare aradığı ve sahte doktorun da para karşılığı ilgilendiği belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.