Bugünkü
Takvim

Ölüm sineği Leyla’ya kondu

Oğluyla 3 yıldır Tayland’da yaşayan ’in rüya gibi hayatı, kabusa döndü. Geçtiğimiz gün çıktığı doğa gezisinde sivrisineğin ısırdığı 41 yaşındaki oyuncu, ‘’ adı verilen ölümcül bir hastalığa yakalandı!

Ölüm sineği Leyla’ya kondu
Bundan üç yıl önce oğlu Kayra ile 'den Tayland'ın gözde şehri Phuket'e taşınan oyuncu Leyla Bilginel'in hayatı, geçtiğimiz gün kabusa döndü. Beş gün önce sivrisinek tarafından ısırılan Bilginel, 'Dang Fever' (Dang Humması) hastalığına yakalandı. Günlerdir hastanede yaşam savaşı veren 41 yaşındaki oyuncu, yaptığı paylaşımlarla sevenlerinden iyileşmesi için dua etmelerini istedi.AĞLAYARAK ANLATTI
Hasta yatağında gözyaşlarına boğulan Bilginel, "Dişlerim birbirine vurduğundan dolayı çok konuşamıyorum. Dua edin ne olur bir an önce iyileşeyim" dedi. Ateşi çıkan ve sürekli midesi bulanan oyuncu, paylaştığı videoda "Burada kaç gündür mide bulantımı gideremediler. Ne varsa Türk doktorlarında var" diyerek içinde bulunduğu çaresizliği dile getirdi. Bilginel, Phuket'e gidecek olanları da ölümcül 'Dang Fever' hastalığına karşı uyardı. Beş gün önce oğluyla çıktığı doğa gezintisinden "Hayat çok güzel" diye paylaşım yapan 'in yaşam mücadelesi verdiğini öğrenen hayranları üzüntüye boğulurken ona iyileşmesi için iyi dilek mesajları yağdırdı.TEDAVİSİ HENÜZ BİLİNMİYOR
Aedes cinsi sivrisineklerin ısırmasıyla bulaşan , en az 2-7 gün süren akut ateşli hastalıktır. Baş ve gözün arkasında nın yanı sıra kas ve eklem ağrıları ile döküntü ve kanama, hastalığın belirtileri arasındadır. Ölümcül hastalığın, henüz bir aşısı ya da tedavisi yok.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

İnşallah sağlığına kavuşursun.Büyük geçmiş olsun.Cenabı Allah,tan acil şifalar dilerim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.06.2018 13:59
memo memo

neymis vade yetince ecel insani Tayland da da bulurmus

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.06.2018 13:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.