Bugünkü
Takvim

İkinci şans

Böbrek hastası Rus genç, şifa için ’ye geldi. kanser olduğu belirlenince nakil gerçekleşmedi. Genç adamın imdadına, eski eşi yetişti. İkili yeniden evlenmeye karar verdi

İkinci şans
Rusya'dan 'ye uzanan şifa hikayesi, mutlu sonla bitti. 'da yaşayan böbrek hastası Daniil Smirnova (33), 5 yıl önce Oksana (29) ile evlendi. Ancak çiftin evliliği, geçen yıl şiddetli geçimsizlik nedeniyle bitti. Eşinden boşanan genç adamın hastalığı ilerledi. Tedavisi için birçok ülke gezen Smirnova, son çare olarak Türkiye'ye geldi. böbreğini almaya hazırlanan genç, yapılan tetkiklerde annesinin kalın bağırsağında tümör olduğunu öğrendi. Bu nedenle nakil gerçekleşmedi. Smirnova, yaşadığı hayal kırıklığının ardından telefonla eski eşi 'yı arayıp dertleşti. Bu sırada eski eşinden hiç beklemediği bir teklif geldi. Eski eşine böbreğini vermek isteyen genç kadın, ilk uçakla Türkiye'ye geldi. Hızla yapılan tetkikler sonucu ameliyat masasına yatan Oksana, eski eşine hem böbreğini hem de ilişkileri için yeni bir şans verdi. Operasyonun ardından ikili yeniden evleneceklerini söyledi. Daniil Smirnova, "Eski eşim hayatımı kurtardı. Bundan sonra hayatıma onunla devam etmek istiyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.