Bugünkü
Takvim

10 yılda cepte

ABONE OL
Beyin tümörü 10 yılda cepte
Yüksek gerilim hatları, baz istasyonları ve cep telefonları gibi kaynaklardan yayılan elektromanyetik radyasyon sağlığımızı bozuyor. Ufuk Üniversitesi'nden Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ersin Erdoğan, özellikle yla uzun görüşmeler yapanlara kötü haber veriyor. 10 yıl ve üzerinde cep telefonu kullananların beyin tümörü riskinin yüksek olduğunu söyleyen Prof. Dr. Erdoğan, "Başınızın cep telefonunu kullanmayı tercih ettiğiniz tarafında 2 kat daha fazla beyin tümörü olma olasılığı var" diyor. Prof. Dr. Ersin Erdoğan Türkiye'de 23 yıldır cep telefonu kullandığına dikkat çekiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.