Bugünkü
Takvim

Yeni dünyada hayat var

Yeni dünyada hayat var
Baharın geldiğini müjdeleyen özellikle A vitamini yönünden çok zengin... İçeriğinde B ve C vitaminleri de olan yenidünya bolca kalsiyum, fosfor, demir, potasyum minerallerini de barındırır. İşte yeni dünyanın faydaları... İshali keser. Karaciğer hastalıklarına iyi gelir. Nefes darlığı, astım ve bronşite karşı faydalıdır. Balgam ve idrar söktürür. Sinir sistemine iyi gelir. Kuvvet verir. Cinsel gücü artırır. Böbrek ve rahim hastalıklarında kullanılır. Göz sağlığı için önemlidir. Cilde güzellik verir. Yüz temizliğinde kullanılır. Sinirleri gevşetir ve rahatlatıcı etkisi vardır. Kan yapıcıdır. Kansızlığı önler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.