Bugünkü
Takvim

Güneş'in doğuşu!

Kendisini tedavi eden e bağlanan Güneş isimli hamile , yemeden içmeden kesildi... Barınak görevlisi, veterineri aradı ve onun sesini köpeğe dinletti. Bu terapi sonunda, 5 yavru dünyaya geldi

ABONE OL
Güneş'in doğuşu!
Sevginin gücü, bir kez daha kazandı. 'da boynundan aşağısı felçli olan melez sokak köpeği Güneş, kendisini 1.5 yıl tedavi eden Araştırma Görevlisi Dr. Aliye Sağkan Öztürk'ün sevgisi ve kocasının cep telefonu sayesinde hayata tutundu. Konya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na getirilen Güneş, tedavi için Selçuk Üniversitesi lik Fakültesi'ne gönderildi.

GÜZEL SÖZLER SÖYLEDİ
Güneş burada 1.5 yıl kaldı ve tedavisi Araştırma Görevlisi Aliye Öztürk tarafından yapıldı. Güneş, tedavisinin ardından barınağa döndü. Ancak , kendisine sevgiyle bakan Öztürk'ten ayrılınca yemeden kesildi. Bunun üzerine barınakta görevli Atakan Öztürk, eşi Aliye Öztürk'ten yardım istedi. Kocasından, cep telefonunu Güneş'in kulağına dayamasını isteyen Öztürk, köpekle konuşup güzel sözler söylemeye başladı. Bu birçok kez tekrarlandı. Yemeye başlayan Güneş, önceki gün 5 yavru doğurdu.

SEVGİYİ HİSSETTİ
Dr. Aliye Öztürk, yaşanan bu olayın sevgiyle başlayan her olayın mutlulukla sonuçlanacağını da gösterdiğini söyledi. Dr. Öztürk, "Eşim aradığında ne yapacağımı şaşırdım. Kolay değil 1.5 ay boyunca Güneş'in iyileşmesi için gecegündüz çalıştım. Her an onun yanında olamayacağım için o an telefon aklıma geldi. Bu ilginç terapi, başarı sağladı. Güneş bizim sevgimizi hissetti ve tekrar yemeye başladı. Sonrasında da doğum gerçekleşti" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.