Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 26.10.2010 00:00
  • Son Güncelleme: 26.10.2010 16:01

Havaalanlarına

, gazetecilerin haberlerini daha hızlı ve etkin bir şekilde aktarmaları için 18 nda basın odaları oluşturulduğunu bildirdi.

Havaalanlarına basın odası
Karakaya, yaptığı yazılı açıklamada, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ) ile ortaklaşa başlattıkları havaalanları ve hava limanlarında basın odaları oluşturulması uygulamasının tamamlandığını belirtti.

Yerli ve yabancı gazetecilerin çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla ağustos ayında başlattıkları çalışmaların sonuca ulaştığını ifade eden Karakaya, açıklamasında şunları kaydetti:

"Talebimiz doğrultusunda Ankara Esenboğa, İstanbul Atatürk, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Muğla Milas-Bodrum, Trabzon, Isparta Süleyman Demirel, Erzurum, Gaziantep havalimanlarında, Bursa Yenişehir, Denizli-Çardak, Kayseri, Malatya, Samsun-Çarşamba, Siirt, Şanlıurfa GAP, Tekirdağ Çorlu ile Batman havaalanlarında basın odaları kuruldu. Gazetecilerin haberlerini daha hızlı ve etkin bir şekilde aktarmalarını sağlamak için ilk aşamada 18 nda oluşturuldu. Basın odaları hazır olmayan havaalanlarında gazetecilerin istekleri doğrultusunda kendilerine uygun mekan ve donanım sağlanacaktır."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.