Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.03.2017 Gazete
ABONE OL

Bu gruptan çıkarız

Gençlik ve Spor Bakanı , Türkiye’nin Finlandiya önünde iştahlı bir futbol ortaya koyduğunu söyleyerek, “Bu gruptan çıkarız” ifadesini kullandı.

Bu gruptan çıkarız
Bakan Kılıç'tan A Milli Takım'a övgü... Gençlik ve Spor Bakanı, A Milli Futbol Takımını, Finlandiya önünde aldığı galibiyet ve oynadığı futboldan dolayı tebrik ederken, "Türkiye, Takımımızın iştahını, gücünü ve ortaya koymuş olduğu futbolu gördü. Bu gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum. Cumhurbaşkanımız da takımın ortaya koymuş olduğu futboldan memnun" dedi.

TERİM'E TEŞEKKÜR
Fatih Terim'e ortaya koymuş oldukları yönetim ve çaba için teşekk ür ettiklerini ifade eden Kılıç, "Federasyonumuza bu noktada başarılar diliyoruz. Tüm Türkiye olarak tabii ümidimiz, isteğimiz A Milli Futbol Takımımızın Dünya Şampiyonasında bu gruptan çıkması" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.