Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.11.2015 Gazete
ABONE OL

6 dilde istifa çağrısı

Trabzon'daki yerel gazeteler Şota'ya seslenerek, "Hangi dildena nlıyorsan onunla sana sesleniyoruz" diyerek, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Gürcüce ve Türçke olarak 'Git Buradan' başlığını attı

6 dilde istifa çağrısı
Trabzonspor Teknik Direktörü topun ağzında... Başakşehir maçında aldığı yenilgiyle 14 puanda kalan Bordo-Mavililer'de Gürcü hoca istenmeyen adam ilan edildi.

ÇOK SERT İFADELER!
Trabzon'daki yerel gazeteler, kulübün efsanelerinden Şota'yı yaylım ateşine tutarken yaptığı hataları da sert dille eleştirdiler. Karadeniz Gazetesi, "Yeter çektirdiğin işkence. 'Bırak git bir an önce' dedik anlamadın.. Hangi dilden anlıyorsan onunla sana sesleniyoruz; Go away (İngilizce), Allez İci (Fransızca), Verreisen (Almanca), Vaya Aqui (İspanyolca), Akedan wadi (Gürcüce), Git Buradan!.. Hakemler buduyor dedik, rezil futbolu görmezden geldik. Söyle Şota hoca, vicdanın hiç mi sızlamıyor" ifadeleriyle Şota'yı en sert eleştiren gazete oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.