Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.02.2015 Gazete
ABONE OL

Ben varken size bilet yok

Başkan muhalif taraftarları uzaklaştırmak isteyen polislere "Konuşuyoruz burda" diyerek tepki gösterdi Yıldırım taraftarlara "Bu takım şampiyonluğa koşuyor ama siz istifa diye bağırıyorsunuz. Size bilet falan yok" dedi.

Ben varken size bilet yok
Süper Lig'in 20. haftasında Gazintep deplasmanına giden Fenerbahçe kafilesini muhalif taraftarlar karşıladı. 45 günlük cezası sona eren Başkan Aziz Yıldırım da Gaziantep'e gitti. Ama Fenerbahçe kafilesini Gaziantep'te tatsız bir sürpriz bekliyordu. Yaklaşık 100 kişilik muhalif taraftar grubu "Diktatör istifa", "Okul açık burada dimdik ayakta" şeklinde tezahürat yaptı. Bu tezahüratlara sinirlenen Başkan Aziz Yıldırım "Bilip bilmeden bağırıyorsunuz" çıkışını yaptı. Polislerin taraftarları uzaklaştırmasına da tepki gösteren Yıldırım, "Burda konuşuyoruz niye uzaklaştırıyorsunuz" ifadesini kullandı. Daha sonra otobüse doğru giden ancak yeniden taraftarlarla konuşmaya başlayan Başkan Aziz Yıldırım, "Takım şampiyonluğa gidiyor ama siz istifa diye bağırıyorsunuz. Biz Fenerbahçeliyiz diyorsunuz ama böyle Fenerbahçelilik olmaz" dedi.

SEFA BAŞKANI AFFET' TALEBİNİ GERİ ÇEVİRDİ

AZİZ Yıldırım'ın bu sözlerinin ardından taraftarlar diyaloğa devam etti. Gaziantep maçı biletlerinin 200 TL olmasına isyan eden muhalif taraftarlara Başkan Aziz Yıldırım, "Bu biletleri biz mi satıyoruz. Gidin Antep'e söyleyin" cevabını verdi. Yıldırım'ın bu cevabının ardından taraftarlar bu kez "Kadıköy'de bize bilet vermiyorsunuz. Sefa başkanı affet" dediler. Aziz Yıldırım bu talebe de taviz vermedi. Yıldırım, "Ben olduğum sürece af da yok bilet de yok" diyerek muhalif taraftarlara umut vermedi.

kalan karakter 1000

tufan ayvalık tufan ayvalık

Sn başkanım bu piç kurularını şimdiden tek tek yakalatın bunları kı.larından mühürletin bu it soylarını FENER Baskette avrupa şampiyonluğuna oynar futbolda şampiyonluğa oynar hiç bir kulüpte olmayan branşlarda avrupa ve türkiyede iddalı durumda bu rağmen bu şerefsizlerin derdi ne bunlar maşa biraz mide bulandırıyorlar o kadar sn başkanım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 14.02.2015 02:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.