Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.05.2013 Gazete
ABONE OL

Quaresma iddiası!

Portekizli yıldızın eski menajeri , "Aldığım duyumlara göre Quaresma'nın 'a transferi yüzde 70 bitti" diye konuştu

Quaresma %70 bitti
'ın transfer gündeminde yer alan konusunda dün çarpıcı bir gelişme yaşandı... Portekizli yıldızın eski menajeri , Sarı-Kırmızılılar'ın transferde büyük mesafe katettiğini söyledi. Bulut, "Benim aldığım duyumlara göre Galatasaray ile Quaresma görüşüyor ve yüzde 70 oranında anlaşma sağlandı. Bence bu transfer gerçekleşecek" ifadesini kullandı.

TERİM'İN GÖZDESİ NANI
Fakat alınan bilgilere göre Quaresma, Cimbom'un listesinde ikinci sırada... Yönetimin, teknik diretör 'in çok istediği Manchester United'lı Nani'yi ilk planda tuttuğu gelen bilgiler arasında. Bu hafta içinde Portekizli yıldız için görüşmeler yapılacağı, sonuç alınamaması halinde Quaresma'ya imza attırılabileceği ifade ediliyor. Q7 de G.Saray'a gelmek istediğini bildirmişti.

MALİYETİ VE RİSKİ DÜŞÜK!
Bazı yöneticilerin Quaresma transferinin Nani'ye göre hem daha az maliyetli hem de daha az riskli olduğunu savunduğu öğrenildi. Transfer hakkında son kararın Aysal ile Terim'in zirvesinin ardından verilmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

spor sever spor sever

galatasaray korejmayı alsın korejma bütün galatasaray tribünlerini ayağa kaldırır hem futbolu iyi biliyor hemde şov yapmasını galatasaray korejmayla çok şey kazanır hiç kaçırmasınlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 29.05.2013 13:24
AMED21 AMED21

NANİ DAHA İYİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır5
cevapla 29.05.2013 11:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.