Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.03.2013 Gazete
ABONE OL

Şener'e kongre baskısı

Camia, "Aralık 2013'ten önce kongre olmaz" diyen Sadri Şener'i ikna etmek için yoğun baskı yapıyor.

Şener'e kongre baskısı
çıkış arıyor... Bordo-Mavili yönetim bir yandan takımı kötü durumdan kurtarmak için formül ararken camia kongrenin erken yapılması için düğmeye bastı. Daha önce, "Aralık 2013'ten önce kongre olmaz" diyen Başkan Sadri Şener'i bu kararından vazgeçirmek isteyen camianın önde gelen isimleri başkana baskı yapmaya başladı.

ŞENER KATILMADI
Trabzonspor Yönetimi dün bir toplantı yaptı. Bu toplantıya Başkan Sadri Şener'in katılmaması dikkat çekti. Yönetim her hangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.


CEVAT KOL

kalan karakter 1000

marmarisli marmarisli

Şeneri kongre icin ikna etmeleri gercekten şaşırtıcı.Şenerin takımı düşme hattına getirmesine ragmen halen istifa etmiyor olması şaşırtıcı.Bu gidişle Trabzon un gelecek yıl alt ligde görmek pek şaşırtıcı olmayacak.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.03.2013 21:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.