Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.10.2010 Gazete
ABONE OL

Güzel&Çirkin

Maç öncesinde yaşanan çirkin olaylar can sıkarken Saracoğlu'nda dostluk rüzgarları esti. Sarı-Lacivertli taraftarlar takımlarını desteklerken G.Saray ve F.Bahçeli futbolcular arasındaki fair-play görülmeye değerdi

Güzel&Çirkin
Dün akşam oynanan F.Bahçe-G.Saray derbisi öncesinde Kadıköy'de ve Mecidiyeköy'de iki ayrı görüntü hakimdi.. Sarı-Kırmızılı taraftarlar Mecidiyeköy'de olaylar çıkarırken Sarı-Lacivertli taraftarlar maç öncesinde havanın da güzel olmasını fırsat bilip Kadıköy'ün çeşitli yerlerinde derbi maçının heyecanını yaşadıar... ve li futbolcuların da arasındaki dostluk görülmeye değerdi.. Sarı-Lacivertli taraftarlar stadı hınca hınç doldurdu ve takımlarını karşılaşma boyunca susmayarak destek verdiler...

PANKARTLI GÖNDERME!
Maraton alt tribününde taraftarlar karton ile dev bir "DEJAVU" yazısı oluşturuldu. Taraftarlar ezeli rekiplerine eski maçları hatırlatarak bir gönderme yaptı. Bu yazının yanında ise gülen ve dil çıkaran bir surat yer aldı. İki takım futbolcuları seremoni için sahaya çıkacakları sırada tribünlerde büyük boyutlarda Fenerbahçe bayrakları açıldı. Bayraklardan birinde ''Fenerbahçe Cumhuriyeti'' birinde de ''Herkes Haddini Bilecek'' yazıları yer aldı. Ayrıca birçok tribünden sarı ve lacivert konfetiler havaya uçuruldu. Sarı-lacivertliler, açtıkları pankartlarla ezeli rakiplerinin taraftarını kızdırmaya çalıştı.

PEMBE GÖNLÜM SENDE
Tribünler, Pembe Panter'in yer aldığı "Pembe gönlüm sende" pankartı açarak ezeli rakiplerine gönderme yaptılar.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.