;

'Kato'kulli

Türkiye düşmanı Alman yönetimi içimizdeki hainlerle kirli ilişkilere girdi. Verdiği bombalar, PKK’nın ’ndaki ininde ele geçirildi

Katokulli
Terör sevici , PKK'lı ve FETÖ'cü alçakları barındırmakla kalmadı. DEAŞ'la mücadele adı altında PKK'nın Suriye kolu YPG'ye tonlarca silah ve bomba yolladı.

İşte bu cephanelik, PKK'ya aktarıldı. Mehmetçik, Şırnak'ın Kato Dağı'nda yaptığı operasyonda o bombaları ortaya çıkardı. Almanya'nın ikiyüzlülüğü yine kanıtlandıDARBECİLERE TAM DESTEK
Türkiye , Nisan 2017'de Almanya'daki 80 FETÖ üyesinin mal varlıklarının dondurulmasını istedi. Merkel , darbecilere yönelik bu tedbiri de reddetti. Ankara-Berlin ilişkileri daha da gerildi.
Etiketler: ,
  • 03 Eylül 2017, Pazar

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

BES KURUS ÖDEMEDEN BOMBA SAİBİ OLDUK FENAMI HELE AMERİKANIN VERDİGİ SİLAHLARI DÜSÜNÜRSEK ÇOK DAHA GÜZEL...............

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.09.2017 10:38
FatihSultan FatihSultan

Vah Ülkem vah dışarı da alman düşmanları içerimizde chpli düşmanlarımız ama bunun sonu dönüp düşmanlarımıza patlıyor, en büyük düşman içimizdeki chp liler yalan siyasetiyle halkı ganyana getirmeleri en büyük silah budur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.09.2017 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.