Bugünkü
Takvim

Avrupa’yı vuracaktı

Batı, ’a hem silah hem de eleman desteği sağladı! Onlardan biri de li Safwan ’ydı. Teröristin Avrupa’daki bombalı saldırıları organize ettiği saptandı! Türk polisi kanlı planlar hazırlayan haini Adana’da yakaladı!

ABONE OL
Avrupa’yı vuracaktı
Türkiye hem sınır ötesinde hem de sınır içinde 'a büyük darbe indirdi. Son operasyonlardan biri dün Adana'da gerçekleştirildi. Buna göre DEAŞ'ın yönetim kadrosundan olan ve Avrupa ülkelerinden örgüte eleman kazandırdığı tespit edilen li Safwan , 15 Mart'ta üzerinden Türkiye'ye giriş yaptı. Bu bilgiye ulaşan ekipler hemen düğmeye bastı. İstanbul üzerinden Avrupa'ya geçmeyi planlayan Qahwatı ve eşinin bindiği otobüs, Tarsus-Adana-Gaziantep otoyolunda durduruldu.

PARMAĞINDAKİ MÜHÜR!
Polis ekipleri, DEAŞ'lı terörist ile eşini kıskıvrak yakaladı. Qahwatı'nın üzerinden çıkan dijital verilerde farklı mekanlarda silah ve paralarla çekilmiş fotoğraflar bulundu. Başka bir fotoğrafta da Qahwatı'nın yüzü maskeli şekilde bir kişinin boğazına bıçak dayamış halde olduğu görüldü. Qahwatı'nın parmağında görülen yüzüğün ise örgüt yöneticileri tarafından mühür yerine kullanıldığı belirtildi. DEAŞ'a katılan Avrupalılar'a silah ve bomba eğitimi verdiği ileri sürülen teröristin, 10 Şubat'ta Adana'da yakalanıp tutuklanan Danimarka vatandaşı Mahamad Laban ile İsveç vatandaşı Mohammed Tefik Saleh ile bağlantısının bulunduğu da tespit edildi.

kalan karakter 1000

CESUR YÜREK CESUR YÜREK

aynısını batı yaparmıydı acaba...yani Türkiye'de eylem yapacak birisi avrupada yakalanır mıydı...bence Türkiye'ye gitmesi için yardımcı olurlardı...ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 30.03.2017 15:57
ozan ozan

evet biz Türk ve müslümanız ve düşmanımıza bile merhametliyiz. evet asıl olduğumuz için menfaatimize değil doğru ne ise ona göre hareket ederiz. hepsini kalpten kabul ediyorum AMA aklım bana şunu söylüyor. ermeni çeteler fransada büyükelçimizi öldüren bir bombalı suikast yaptığında fransız gazeteleri " YAPACAKSANIZ YAPIN AMA FRANSADAKİLER ZARAR GÖRMESİN" İFADESİNİ ANLATAN KONUŞMALAR YAPMIŞ.( OKUDUĞUM KADARIYLA ) peki biz neden hala onları kurtarıyoruz. bence düşman her zaman düşmandır. ben bu konuda kalbimle aklım arasında kalıyorum. kalbim islam kurallarını uygula derken aklım geçmişi unutma ayıdan post düşmandan dost olmaz diyor. sizce yabancı ülkelerde bu adam bilinse ve Türkiye'de eylem yapacağım dese yakalanır mı? yoksa Ülkeme gelmesi için cebine ekstradan para mı konur. jQuery111007503856504881274_1490857587306 İnsan olmak gerçekten zormuş. eğer gerçek insansan !!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.03.2017 10:15
bilal bilal

yollayın gitsin avrupaya

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.03.2017 08:18
vatandaş vatandaş

Bunları bir an önce suriyeye postalayın. Türkiyeye yapılan olası bir saldırı da bize karşı cephe alabilirler. hangisinin ne olduğu belli değil. Kendi vatanını satıp gelenleri burada büyütüp halk haline getirip Türkiye nin başına bela yapmayın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 30.03.2017 03:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.