Bugünkü
Takvim

İnce ayar!

Sözeri Mine Sözeri Ersoy'un 5 yıl boyunca denetimli serbestlik hükümlerine tabi tutulmasına karar verildi. 70 19.11.2015 birer içlerinden insan çıktı Biri Adana'da, diğeri Bursa'da yaşayan iki kadın inanılması güç bir değişime imza attı! 118 kilo olan Şükran Şen, 9 ayda 67 kilo verip 51'e düştü. 127'lik Mine Sözeri ise 6 ayda tam 57 kilo zayıfladı

ABONE OL
İnce ayar!
Adana ve Bursa'da takdire değer başarı hikayeleri ortaya çıktı! Adana'da yaşayan ve 118 olan Şükran Şen (40), 2 yıl önce çıktığı yemekte hayatının kararını aldı. Kuzeninin "Sumo güreşçisi gibi olmuşsun" demesine morali bozulan genç kadın, arkadaşları ile 2 ayda 25 kilo vereceğine dair iddiaya girdi. Mide küçültme ameliyatı oldu. 2 ayda 26.5 kilo verdi. 9 ayın sonunda ise 67 kilo zayıfladı. Arkadaşlarından da altın bilezik aldı. Bursa'da yaşayan Mine Sözeri (27) ise aynı yöntemle 6 ayda 57 kilo verdi. Genç kadın, "127 kilodan 70 kiloya düştüm. Kocam, benim için, (Yeni eşim) diyor. Bu da çok hoşuma gidiyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.