Bugünkü
Takvim

Sürpriz teklif

ABONE OL
Sürpriz teklif
Sakarya'nın en işlek caddesi olan Çark Caddesi bir sürpriz evlilik teklifine daha tanıklık etti. Önceki gün genç aşık onlarca kişinin önünde kız arkadaşına akşam saatlerinde Kafeler Sokağı'nın girişinde meşaleler ve ıslıklar eşliğinde evlenme teklifi etti. Caddeye konfetiler kurularak görkemli bir teklif yapılması sonrası genç kız şaşkınlığını gizleyemedi. Genç kız teklifi kabul etmesinin ardından alkışlar havada uçuştu. Öte yandan evlenme teklifi gerçekleşirken vatandaşlar mutlu anı telefonları ile çekerek ölümsüzleştirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.