Bugünkü
Takvim

Taciz işgali!

ABONE OL
Taciz işgali!
Türkiye'nin 131 kamu projesine dava açarak durdurma çabasına giren, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili olmadık iftiralar atan, TMMOB Mimarlar Odası kurultayında tacizci krizi yaşandı. Üçüncü köprü, üçüncü havalimanı gibi insanların hayatlarını kolaylaştıracak ve Türkiye'ye uluslararası alanda güç kazandıracak projeleri olur olmaz bahanelerle dava eden TMMOB Mimarlar Odası'nın 4'üncü Kadın Kurultayı gergin başladı.

ORTALIK KARIŞTI
İzmir'de dün kadın üyelerin büyük ilgi gösterdiği kurultay, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı'nın geçen yıl yönetimdeki kadın üye Neriman Usta'ya fiziksel tacizde bulunduğu için mahkemelik olan Züber Akgöl'ü yanında getirmesi ile karıştı. Kadınlar, tepkilerini hem dövizlere hem de sloganlarına yansıttı, kürsüyü de işgal etti.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Çadır tiyatrosu,aşk,işkal,taciz,saldırı,ihanet ve benzer her türlü fırıldağın olduğu kara mizah eseri sahneliyor.Bu şebekler bunları ne adına ve kime hizmet etmek için yaptıklarını söylemezler,lakin her skandalları onları ele veriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 15.11.2015 14:05
İnşallah İnşallah

Yeni yapılacak anayasa ile odaların tümü ve bürokrasinin yapısı,her konuda yeniden yapılandırılmalı veya kaldırılmalı,vatandaşın işlerini hiç bekletmeden çok rahat ve sade bir işlemle veya evrakla yapacakları hale getirilmelidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 15.11.2015 13:48
La Mekan La Mekan

bunlar mimar mühendis örgütü değilde siyasi örgüt olmuş, meslekleriyle alakası yok örgütlerinin. Bu mesleğe mensup diğer insanların bu kast yapısından bir an önce kanuni düzenlemelerle kurtulması gerekir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 15.11.2015 11:04
zeki zeki

hele şunların haline dertlerine bak. rezil kepaze kokuşmuş sibop bunlar yahu. neyin peşindeler anlayın arkadaşlar. ne yapabilirler anlayın arkadaşlar. zihniyetleri nedir anlayın arkadaşlar. çapları nedir anlayın arkadaşlar. soyları meşrepleri nedir anlayın arkadaşlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 15.11.2015 10:35
MuhendisSuleyman MuhendisSuleyman

Bir muhendis olarak yaptiklarini hic bir sekilde kabul etmiyorum siz gidin muhendislik yapin mesleginize ihanet etmeyin hic yakismiyor bizim de kalitemizi dusuruyorsunuz o kadar seviyorsaniz gidin sisyaset yapin yeter artik

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 15.11.2015 07:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.