Bugünkü
Takvim

'a baskın

TUSKON'a baskın
Devletin kılcal damarlarına kadar sızarak, Paralel Devlet Yapılanması kuran Fetullahçı Terör Örgütü'ne son darbe, örgütün dünya çapındaki İşadamları ve Sanayiciler Derneği'ne geldi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla "Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması" soruşturması kapsamında Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu () ve bağlı federasyonlara ait binalarda arama başlatıldı. Örgüte yakınlığı ile bilinen TUSKON Başkanı geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada "Yakında kimlerin saklanacak 'in' arayacağını herkes görecek" demişti.

kalan karakter 1000

ali riza ali riza

rizayi oyuncak gibi kullananlar onu disariya kacirmadiysa var bu iste bir pislik. ya gucleri kalmadi Ya da baska bir numara var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 07.11.2015 11:46
Vatan sever Vatan sever

Hainler kacacak birer birer

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 07.11.2015 11:22
tufan çelik tufan çelik

Bu aç tavuk kendisini 1 kasım seçim ambarında görmüştür ondan "Yakında kimlerin saklanacak 'in' arayacağını herkes görecek" demiştir.Yada haşhaşı fazla çekmiştir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 07.11.2015 11:09
egenç egenç

Sanko daki danışmanlığını bıraktı mı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 07.11.2015 09:46
yunus yunus

feytullah gülen ve onun tetikçileri mutlaka hesap verecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 07.11.2015 09:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.