Bugünkü
Takvim

terör estirdi

Sırtını terör örgütüne dayayan 'nin Eşbaşkanı Yüksekdağ, şehitlerimizi görmezden geldi! "Devlet terörü var" yalanıyla yine PKK'yı savunmak istedi...

ABONE OL
HDP terör estirdi
HDP, Ankara'da 102 vatandaşımızın hayatını kaybettiği hain saldırının ardından kaos beklentisine girdi! Her fırsatta devleti hedef gösterdi. Sırtını terör örgütüne dayayan HDP'nin Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ ise adeta acıdan beslendi!

DEMİRTAŞ DALGA GEÇİYOR
Yüksekdağ, yine törör örgütü PKK'ya kol-kanat gerdi. Güvenlik güçlerimiz başta olmak üzere sivilleri de katleden teröristleri koruyan Yüksekdağ, 'Teröre karşı birlik' mitingine sert tepki gösterdi. "Bu ülkede bir terör uygulandığı doğrudur. IŞİD terörü uygulanıyor bu ülkede. Devlet terörü uygulanıyor" yalanıyla, kan kusan PKK'nın savunucusu kesildi. Yüksekdağ, Dağlıca'da şehit düşen 4 asker için de "PKK'nın eylemsizlik kararına rağmen ölüme gönderildiler" diyerek kendisiyle çelişti. Devlete iftira atmak isterken PKK terörünü itiraf etti. İngiltere'de temaslarda bulunan Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise BBC'ye, hükümetin "PKK silahları betona gömmeli" sözlerini değerlendirdi. Demirtaş, "Bu iş için bir yasa lazım. Silahlarını nereye bırakacaklar? Hangi betona gömecekler?" diyerek adeta dalga geçti!

kalan karakter 1000

kadir kadir

idam cezası geri getirilmeli bakalım ozaman böyie konuşabilirlermi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.10.2015 19:49
onur onur

içinin çirkinliği yüzüne yansımış nursuz karı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.10.2015 19:48
vatandaş vatandaş

çulsuza bak yattığı yere bak hadi ordan suratsız

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.10.2015 16:21
silo silo

devletin onurlu savcilari nerdesiniz su figen karisini susturun böyle avrupada olsun saniye sürmez devlet susturur

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 19.10.2015 16:14
Onlar Onlar

Figen Yüksekdağ seni kürtlerin temsilcisi olarak görmüyoruz hiç ama hiç kendine başka bir kapı bul ve git.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 19.10.2015 15:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.