Bugünkü
Takvim

O evi yakacağım

O evi yakacağım
İSTANBUL sutanbeyli' de yaşayan Gül ailesi'nin 4 ferdi önceki gün karbonmonoksitten zehirlendi. Hastaneye kaldırılan anne Songül ve 46 günlük bebeği Ayaz, hayatını kaybetti. Diğer 3 çocuğu ise yoğun bakıma alındı. İşte bu facianın altından ise tam bir dram ortaya çıktı. Bir kargo şirketinin gece vardiyasında çalışan Erdal Gül (36) facia öncesi saat 03.00 sıralarında eşi Songül Gül'ü telefonla aradı. Genç kadın eşiyle konuştuktan sonra aynı odada kaldığı 46 günlük ikiz çocukları Ayaz, Yağız, Umutcan (14) ve Güven (16) ile birlikte uykuya daldı. Gece duman içinde uyandı. Eşini aradı, ama eşi telefonu duymadı. Acı olay ise sabah farkedildi. Hastaneye kaldırılan aile bireylerinden anne ve Ayaz hayatını kaybetti. Eşi ve bebeği toprağa verilirken babanın feryadı yürek yaktı: "O uğursuz evi yakacağım. O benden iki can aldı."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.