Bugünkü
Takvim

Fatura çarptı

Fatura çarptı
Tokat'ta yaşayan Ömer Hasgül, evine gelen nı görünce şoke oldu. Sulusaray ilçesinde esnaf olan Hasgül'e 1 milyon 731 bin 575 TL fatura geldi. Genç adam rakamı görence şoke oldu. Sayacı okuyan ÇEDAŞ ekiplerine şikayet dilekçesi iletti. Bunun üzerine ekipler, esnaf adamın evine gidip elektrik sayacını tekrar okuyup faturalandırdı. Bu işlemden sonra gerçek rakam ortaya çıktı. Elektrik borcunun 49,20 TL olduğunu öğrenen genç adam üzerindeki şoku atlatıp ayrı bir sevinç yaşadı. Genç adam, milyonluk faturayı hatıra olarak saklayacağını kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.