Bugünkü
Takvim

Makas hatası

Makas hatası
CHP yine karıştı. Parti yönetiminin tüzükteki yüzde 85 oranında ön seçim yapılacağı sözünü tutmaması, bazı illerde eğilim yoklaması ile 'ön seçim' taleplerinin önünü kesmek istemesi ve merkez yoklaması yapılacak illere ilişkin tercihleri örgütlerin kazan kaldırmasına neden oldu. CHP PM'nin kararının ardından pek çok ilde örgütler genel merkeze ateş püskürürken ön seçim taleplerini dile getirdi. CHP'de bunlar olurkan Genel Başkan Kemal , önceki gün İzmir'deydi. Bir vatandaşın GSM firmasının ını yaptı. Ancak gazetecilere görüntü vermek için dükkanın içine girip kurdeleyi kesti.

kalan karakter 1000

mehmet kaplan mehmet kaplan

sen ancak cep telefonu dükkanı açarsın.ama bazılarıda uzunluğu 70ile 80 km yi bulan tüneller açıyor.devam et belki bir gün snada nasip olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır1
cevapla 23.02.2015 11:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.