Bugünkü
Takvim

Ölüm bandı

Yüksek yastıktan boynu ağrıyan Pınar Demiryılmaz doktorun verdiği ilaçları kullandı. Ağrısı geçmeyen genç kız kanserden ölen ağabeyinin nı boynuna yapıştırınca uykusundan uyanamadı

Ölüm bandı
Alanya Hacıkadiroğlu İlköğretim Okulu 8'inci sınıf öğrencisi Pınar Demiryılmaz bir süre önce yüksek yastık kullandığı için ağrıyan boynunu doktora gösterdi. Verilen ilaç ve kremleri kullanan genç kız, ağrısı geçmeyince, önceki akşam, 8 ay önce bağırsak kanserinden hayatını kaybeden ağabeyi 24 yaşındaki Şevket Demiryılmaz'ın sırt ağrılarını kesmek için kullandığı ağrı kesici bandını boynuna yapıştırarak uyudu. Sabah kahvaltıya gelmeyen kızın odasına giren anne Zahide, acı manzarayla karşılaştı.

KALBİNİ DURDURDU
Kızlarının nefes almadığını anlayan baba Veli ve anne Zahide Demiryılmaz, hemen ambulans çağırdı. Eve gelen sağlık ekipleri Pınar'ın öldüğünü belirledi. İlk incelemede ve daha sonra yapılan otopside, Pınar'ın boynuna yapıştırdığı bant nedeniyle kalbinin durması sonucu yaşamını yitirdiği anlaşıldı. Pınar'ın cenazesi gözyaşları arasında Alanya'nın Tosmur Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.