Bugünkü
Takvim

Saat başı bir çocuk ölüyor

ABONE OL
Saat başı bir çocuk ölüyor
İsrail ordusunun '' operasyonu 'ye ölüm yağdırmaya devam ediyor. Önceki gece 18 kayıp veren Gazzeliler dün sabaha da 2'si çocuk 5 kişinin ölüm haberiyle başladı. Dünkü saldırılarla birlikte, hayatını kaybeden Filistinlilerin sayısı 655'i yaralananlarınki ise 4 bin 200'ü geçti. Filistin tarafında ölenlerin 164'ü çocuk ve 79'u kadınlardan ve geri kalanların çoğunluğu sivillerden oluşurken, İsrail'in verdiği 31 kayıbın sadece 2'si sivil. BM Çocuklara Yardım Fonu ise savaşla alakalı en iç parçalayıcı detayı açıkladı. Kurumun Gazze yetkilisi Pernille Ironside, "Bu kesinlikle şok edici, hatta açık konuşmak gerekirse iğrenç bir durum. Pazar akşamından bu yana 69 çocuk öldürüldü. Bu da son iki buçuk gün içinde her saat başı birden fazla çocuğun hayatını kaybettiği anlamına geliyor" dedi.

kalan karakter 1000

BARIS BARIS

yavrum benimmmmm elleri kirilsin :(::::

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.07.2014 14:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.