Bugünkü
Takvim

Son dilek

Anbar çifti evlat edindikleri Dilek'i evde ölü buldu. 83 yaşındaki anneanne ise torununu tülbentle boğduğunu itiraf etti

ABONE OL
Son dilek
Antalya'nın İlçesi'nde 83 yaşındaki anneanne, 17 yaşındaki torununa kıydı. Hidayet-Fatma Anbar çifti, daha 20 aylıkken Dilek'i (17) evlat edindi. Düzce Güzel Sanatlar Lisesi ikinci sınıfta okuyan Dilek için ailesi Düzce'ye taşındı. Okul bittiği için tüm aile tatil için Manavgat'taki evlerine döndü. Genç kız, önceki akşam evin koridorunda ölü bulundu. Korkunç olayın ardından Dilek'i bebekken evlatlık edinen Hidayet-Fatma Anbar çifti ile 83 yaşındaki anneanne Nazmiye Yurtyapan sorguya alındı.

BIÇAKLA SALDIRMIŞ
Polisteki ifadesinde torununun bıçakla kendisine saldırdığını söyleyen anneannenin, kendisini korumak için ittiği Dilek'i türbanla boğazını sıkarak öldürdüğünü itiraf ettiği belirtildi. Daha sonra kızıyla damadını arayarak eve çağırdığını, onların da polisi aradığını söyleyen Nazmiye Yurtyapan ile birlikte Anbar çifti, adliyeye sevk edildi.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.