Bugünkü
Takvim

Seçen'in kozmik kasası!

Seçen'in kozmik kasası!
Paralel çetenin yargıdaki isimlerinden olan Savcı Fikret Seçen'le ilgili şok bir gerçek ortaya çıktı. Buna göre Seçen, İstanbul'daki askeri casusluk davasına kanıt olarak dijital verileri gösterdi. Ancak TÜBİTAK, "Dijital veriler delil olamaz" dedi. Seçen ise TÜBİ- TAK'ın yazısını 7 Şubat 2011 tarihli talimatıyla özel kasasına aldı. Sahte delillerle iddianame hazırladı. Bu yüzden 43 subay tutuklandı. Şimdi 43 subay özgürlük için Anayasa Mahkemesi kararını bekliyor.

kalan karakter 1000

Ezber Bozan Ezber Bozan

Bu adaletsiz herifleri ne zaman kodeste görecegiz?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.07.2014 21:46
prizma prizma

hala bu savcı görevde atın içeri bu savcıyı sucsuz insanlar içeride bunlar dısarıda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 12.07.2014 10:50
derya derya

türkiyede vatan hainleri ile doldu bunlari neden asilmiyorlar dünyada bunlari hangi ülke olursa olsun hepsini asardi Amerika bile basiyor igneyi gebertiyor vatan hainlerini biz bunlari neden besliyoruz .insanhaklari zaten müslümanlarin düsmanidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 12.07.2014 05:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.