Bugünkü
Takvim

Umut firarda

'Bebek Firarda' filminin bir benzeri de 'da yaşandı. 4 yaşındaki Umut Bostancı bir ayda 3. defa kayıplara karıştı

ABONE OL
Umut firarda
Bolu'da iftar sonrası annesi ve üç kardeşiyle İzzet Baysal Caddesi'nde gezmeye çıkan 4 yaşındaki Umut Bostancı, bir anda annesinin elini bırakıp, kalabalığa karıştı. Kaybolduğunu fark eden küçük çocuk ağlamaya başladı. Valilik binası önünde görev yapan trafik ekipleri, küçük çocuğu ağlarken görünce kaybolduğunu anladılar. Polisler Umut'u kucaklarına alıp, şapkalarını giydirerek avutmaya çalıştı.

BİR AYDA ÜÇÜNCÜ DEFA
Küçük Umut yaklaşık bir saat boyunca trafik polisleriyle zaman geçirirken, anne Filiz Bostancı panik içinde polislerin yanına geldi. Polislerin kucağındaki oğluna sarılan kadın sevinç gözyaşı döktü. Umut'un daha önce de kaybolduğunu anlatan anne Bostancı, "Bir ay içinde bu üçüncü kez kayşu. İki defa kaybolduğunda vatandaşlar buldu" dedi.

Kasım ŞAHİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.