Bugünkü
Takvim

Platonik katliam

ABONE OL
Platonik katliam
Sakarya'da 18 yaşındaki Sevim Kahyaoğlu'na aşık olan 23 yaşındaki Tolga Yağız, genç kızı istetti ancak olumsuz yanıt aldı. Dün genç kızın evine giden Yağız, aileyle konuşarak ikna etmek istedi. Ancak yine olumsuz yanıt alan platonik aşık, tabancasını çıkarıp önce sevdiği kızın annesi Yasemin (39), babaannesi Sevim (53) ve halası Emine Kahyaoğlu'nu (27), yaraladı. Ardından evin önüne çıkan çılgın aşık, Sevim Kahyaoğlu'nu öldürdü. Aynı silahı başına dayayıp tetiği çeken çılgın aşık intihar etti. Üç yaralı kadın Üniversitesi Hastanesi ile Toyotasa Acil Yardım Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Necati CUMALI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.