Bugünkü
Takvim

'a kıskaç!

ABONE OL
Kıskaç'a kıskaç!
n'un gizli tanıklarından "", kıskaca alındı. İddiaya göre Kıskaç, "Tanık Koruma Kapsamı"na alınmayınca Cumhurbaşkanı ve Başbakanlığa durumu bildirdi. Bunun üzerine "Kıskaç", İstanbul'daki Tanık Koruma Şubesi'ne çağrıldı.

'HAYATIM TEHLİKEDE'
İddiaya göre "Kıskaç" ile bir emniyet amiri arasında tartışma çıktı. Amir "Kıskaç"a "Neden cumhurbaşkanlığı ve başbakanlığa dilekçe verdin" dedi, ardından da şamarı indirdi. Bunun üzerine "Kıskaç", Savcı 'e gidip emniyetçiyi şikayet etti. TAKVİM'e konuşan "Kıskaç", "4 yıldır hayatım tehlikede. Ama beni tanık korumaya almıyorlar" dedi.


MEVLÜT YÜKSEL


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.