Bugünkü
Takvim

Tadı kaçtı

Ünlü gurme Milor, kaldığı oteli topa tuttu Ancak karşılığı 50 bin TL'lik dava oldu

ABONE OL
Tadı kaçtı
Yaptığı işle herkesi imrendirdi. Gezen, tadan ve bunları bir de "Tadı Damağında" adlı programında anlatan Vedat Milor, izleyenlere iç geçirtti. Ancak 'a nazar değdi. Ünlü programcı geçen yıl Antalya'da 5 yıldızlı bir otelde konakladı. Ama bu tatil Milor'ı kızdırdı. Oteli beğenmeyen ünlü programcı, eleştirilerini kendi internet sitesine taşıdı. Milor yazısında, "5 yıldızlı bu otelde konaklamak zorunda kalırsanız, iki kez düşünün" ifadesini kullandı.

HAKSIZ REKABET
Milor yazısında ayrıca, talimat verilmemesine rağmen erken uyandırıldığını, klimanın çalışmadığını, küvet ve duşta sorun yaşadığını belirtti. Bu yazı üzerine otel yetkilileri, harekete geçti. Yetkililer, 'haksız rekabet' olduğu gerekçesiyle Milor'a 50 bin liralık tazminat davası açtı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.