Bugünkü
Takvim

Aşk olsun Elif!

Kredi kartı kullanmayan , ters köşe yaptı. 'ın reklamlarında rol aldı

ABONE OL
Aşk olsun Elif!
, tarih yazdı. Kitapları milyonlar satan , satırlardan çıkıp ekrana girdi. Ünlü yazar Garanti Bankası'yla THY'nin ortak kredi kartı olan Miles&Smiles'ın reklamlarında rol aldı. Ancak bu reklam, Şafak hayranlarını şoka uğrattı. Zira Şafak, 22 Şubat 2009 tarihli Zaman gazetesinin eki Pazar'daki köşesinde kredi kartı kullanmadığını belirtmişti.

SANAL ALEMİN KONUSU
Şafak, "E-mail adresim, kredi kartı ve kişisel bilgileri çalıp para toplamaya çalışan 'hacker'ların eline geçti! Ben ki hayatımda kredi kartı kullanmam" diye yazmıştı. İşte Şafak'ın bu yazısına rağmen kredi kartı reklamında oynaması sanal alemde günün konusu oldu. Öte yandan, reklamda Şafak'ın yanı sıra müzisyen İlhan Erşahin ve basketbolcu Hidayet Türkoğlu da rol alıyor.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.