Bugünkü
Takvim

Ödev Evi Kastamonu'da açıldı

ABONE OL
Müge Anlı Ödev Evi Kastamonu'da açıldı
Ekranların fenomeni , sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor. Çocukların okul öncesi eğitimine destek veren Anlı, daha önce İstanbul Esenler, Şanlıurfa, Osmaniye ve Kocaeli'de açtığı 'Ödev Evi' projesine bir halka daha ekledi. Başarılı haberci 5'inci Müge Anlı Ödev Evi'ni Kastamonu'da açtı. Kastamonu'da binlerce kişi tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Müge Anlı, adını taşıyan Ödev Evi'nin açılışını Kastamonu Valisi Mustafa Kara ile birlikte gerçekleştirdi. Müge Anlı açılış konuşmasında Ödev Evi projesini tüm Türkiye'ye yaymak istediğini belirtti. Kastamonu Valisi Mustafa Kara ise Müge Anlı'ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi sundu.

İZDİHAM YAŞANDI
Açılış sırasında Müge Anlı'yı görmek için Ödev Evi ve çevresinde toplanan binlerce kişi izdahama neden oldu. Müge Anlı, açılışın ardından Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen söyleşide Kastamonulu kadınlarla bir araya geldi. Bin kişi kapasiteli halk eğitim merkezindeki söyleşiye yaklaşık 2 bin kişi katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.