Bugünkü
Takvim

'Başörtüsüne el kalkarsa yine bombalarım'

Danıştay ve Cumhuriyet gazetesine yönelik saldırılara ilişkin davalarla birleştirilen Ergenekon davasının 117. duruşmasına damgayı Alparslan Arslan'ın ifadeleri vurdu. "Bizim yaptığımız kötülükler ortaya çıkarsa insanların midesi bulanır" diyen Arslan, Danıştay ve Cumhuriyet baskınlarıyla ilgili, "Başörtüsüne el kalkarsa yine bombalarım" dedi. Devleti değiştireceğine inandığını belirten Arslan, "Karadeniz'den Lazlar'ı toplayacaktım. İstanbul'da batağa batmış Kürt gençleri toplayacaktım. Orduyu kurup silahları dağıtacaktım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.